F O R U M A S

F O R U M A S

Dabar yra 16 Lie 2018, 19:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: VW T5 keli klausimai
StandartinėParašytas: 08 Bir 2016, 23:57 
Atsijungęs

Sveiki visi, manau yra čia nusimanančių žmonių galinčių man padėti. Kadangi nesu turėjas VW tai dar nebuvo progos susipažinti. Ar yra turinčių? Pagrindinis klausimas - kuom jis geresnis tarkim už Trafic ar Viano/vito. Nors MB kaip ir atkrenta, žinau kad bėdos nesibaigiančios jiems su rudim. Šiandien teko pralėkt su trafic labai smagus auto, lengvai važiuoja, mažos kuro sąnaudos, nėra problemų su korozija. Išbandžiau ir vw caravelle bet pasitaikė toks pavargęs, 1,9 variklis sunkiau važiuoja, toks barškutis, bet realiai malonesnis toks vairuoti, kokybiškesni. Kokį variklį geriausia pasirinkt iš vw gamos? 1,9 ar 2,0? 2,5 kiek teko girdėt, riebios kuro sąnaudos? Ar vw neturi problemu su koroziją? Kokios ligos dažnniausiai užsipuola? Toks automobilis reikalingas man, kadangi vyksta statybos, man reikia kuo talpesnio auto, su kurio galėčiau ir šiaip eksplotuoti kasdien, tiek važiuot atostogų ir t.t . Už bet kokią naudingą info būsiu dėkingas! :good:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: VW T5 keli klausimai
StandartinėParašytas: 09 Bir 2016, 08:32 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Nujot T5 statyboms :? Gal juokauji ? Pakanka kai juos nupisa smukieji verslininkai turgininkai misko kirtejai baisu paziuret :mygod: Tad zmones nepirkit VW :bus: :bus: statyboms jie skirti kelionems poilsiui su seima draugais

namie geriausia :)
http://www.youtube.com/watch?v=_-4ORwTI ... ure=relmfu

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bir 2016, 13:17 
Atsijungęs

Vlaras rašė:
Nujot T5 statyboms :? Gal juokauji ? Pakanka kai juos nupisa smukieji verslininkai turgininkai misko kirtejai baisu paziuret :mygod: Tad zmones nepirkit VW :bus: :bus: statyboms jie skirti kelionems poilsiui su seima draugais

Turbūt netaip supratote Gerbiamasis :D Aš myliu ir prižiūriu savo automobilius, statybos jau baigtos plytos sudėtos, stogas užmautas, langai sudėti, čia jau ne mano rūpesčiai buvo kaip atgabent. Turėjau omenyje vidų , pvz kad ir šiandien važiavau 3 sykius kol visas girliandas parsivežiau, su e61, nors ir nėra iš mažūjų. Tarkim parsivežt parketlentes, virtuvinį kokį ar spintą pakiuose nematau jokios blogybės, kiekvieną kart prašyt visų užknisa. Auga dar vienas kinderis, vasarą mėgstam pakeliauti, o su vaikais tai šio metu tragedija, viską nori vežtis su savim. Žodžiu priežasčių milijonai. Todėl VW ar Renius man būtų nepakeičiamas. Tai ir būtų malonu išgirst tai ko paklausiau :yes:

O jei reiktu auto padrožimui tai ir žiūrėčiau už 2 o ne 10eur :lol:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bir 2016, 15:21 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Kelionei su mazaisiais labiausiai tiktu Multivan. daugelis patvirtintu isskleidziama lova praktiska

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bir 2016, 18:16 
Atsijungęs
Remėjas Ekspertas
Vartotojo avataras

kiekviena masina zmones perka pagal poreiki, nesvarbu ka ji dirba, vykstant statyboms as greiciausiai ziureciausi ilga baze o ji jei neklystu tik transporteris,ir caravelle, jei yra poreikis keliaut tada multivanas.... vivaro,traffic irgi nieko vaziuoja smagiai bet as asmeniskai esu nusistates pries ta gimine del ju silpnuju vietu variklyje,sankaboje,purkstukuose,dezeje,turbina.... mb dar +- neturiu nuomones senieji laike gerai bet rudijo nauji gal geresniais kebulais bet prastesniais varikliais....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bir 2016, 19:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

VW kokybės atžvilgiu yra dauk pranašesnis už reno, o važiuoja abu neblogai. Jei sugalvosi im VW tai žiurėkis su 1,9 pačipuosi varikliuka galėsi lekt su vėjeliu. Geriausias varijantas multivanas kaip sakoma ir i darba ir i soda :good: svarbiausia rast bent iki 250 št begusi ;) :drink: trasoj apie 8 mieste 10l turi itilpti

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 09 Bir 2016, 21:41 
Atsijungęs

Turiu multivana 2,5 tdi ir 128kw, jau pusantru metu, kaip minejo Viktis valgo apytiksliai tiek pat, ziurint kaip vaziuosi, pvz, as su pilnu ekipazu iki Krokuvos su 53 litrais nulekiau. Pirkau su maza rida, 146000, tai kol kas rimtu bedu neturejau, na bet jau lyg ir pusasis kliba, tai ten jau nusiteikes kelis simtus atiduot. Na bet pirkau VW tik del to kad jis man ziauriai patiko nuo pat kai tik pasirode T5, kaina tikrai ne maza palyginus su reno ar i ji panasiais, bet siai dienai ne kiek nesigailiu. Beja, ir keliauju, ir pats statausi, ir statybose dirbu, pavalau, paglostau ir toliau vaziuoju :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bir 2016, 12:26 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Zmogus gi neklausia leidimo ka galima vezti su busu, ir nesvarbu koks jis bebutu ar T3, ar T4, ar T5, o vw forume klausia kas geriau, reno ar vw :mocking: :)' :D kolegos jau atrase kas geriau, ir dar... (vsio cto konchiajeca na "o" - "ovno") :zvengiu: nebent patinka varles ir sraiges :mrgreen:
Aisku, kad vw, butu audi ar bmw busai tai dar svarstyt galima butu, vienas butu komfortiskas, kitas greitas.
Taigi imk sau kas patinka, tik motora teisinga dar isrink, o cia jau savininkai ir specai turetu atsilept :hello:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bir 2016, 13:01 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Važinėdami mes su VW serijos autobusėliais žinoma vienareikšmiškai pritartume pirkt tik VW nes Das ist Auto
O dabar Antonai ramiau biški , Renault Traffic tai ne tik jis vienintelis tokio pat dizaino modelis , tai Opel Vivaro ir Nissan Primastar , Tad nie vsio g... što na O :yes: :yes: . O ir dizainas jų galbūt kažkiek fainesnis savo ta gyvatės galva nei VW ( dabar leskit , muškit ) :mocking:

Prikabinti failai:
eg3brp.jpg
eg3brp.jpg [ 182.85 KiB | Peržiūrėta 4296 kartus(ų) ]
2f430618720fb31837e67211ee8510e6 (1).jpg
2f430618720fb31837e67211ee8510e6 (1).jpg [ 48.06 KiB | Peržiūrėta 4296 kartus(ų) ]
nissan-primastar-1.jpg
nissan-primastar-1.jpg [ 110.69 KiB | Peržiūrėta 4296 kartus(ų) ]

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bir 2016, 20:35 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

dizainas skonio reikalas. Man asmeniskai dar daug laiko reikes priprast prie T6, o vat T5GR - yra tobulas kurinys mano akiai.
Vlarai, as ramus, kalbu apie patikimuma ir praktiskuma, vis delto kas ant "o" yra "ovno" o, kad opel ir nissan daro klonus, tai tik marketingas, kad galetu daugiau automobiliu parduot tiems kas pries "o".

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bir 2016, 21:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Teko Italijoje su nuomai skirtu reno busu vienerių metų senumo (~30 000km) važinėti, tai kol vienas vairavo, kitas laikė šoninias duris, nes nebeužsidarinėjo normaliai ir šiaip kaip keleivinio, tai vidus žiauriai "ne kažką".

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 11 Bir 2016, 22:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Surinkimas tu reno ir kitu klonu tai kažkoks nesusipratimas bent jau man total košmar :mocking:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 14 Bir 2016, 20:15 
Atsijungęs

Ir dar kolegos tik trys lengvieji auto baigiasi raide "O" :hello:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Bir 2016, 06:29 
Atsijungęs

dode rašė:
Ir dar kolegos tik trys lengvieji auto baigiasi raide "O" :hello:

RENO, VOLVO ir koks dar trecias, gali priminti, neateina i galva. ? :?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 15 Bir 2016, 11:33 
Atsijungęs

Alfa-Romeo, Daewoo ir Volvo :secret:

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: